הורדת שירים מיוטיוב ? מה ? איך זה עובד ?

מהיום הורדת שירים מיוטיוב זהו אמצעי נגיש לכל אחד מכם בכל מקום שרק תרצו, באמצעות האתר D4Youtube תוכלו לבחור אילו שירים להוריד, וזה נגיש מכל הפלטפורומות: המחשב שלכם, הטאבלט שלכם ואף הסמארטפון שלכם.
ההורדה היא כמובן חינמית וללא כל עלות מצידכם (תוכלו לגמול לנו בלייק בפייסבוק). באמצעות האתר D4Youtube תוכלו להוריד שירים בפורמט MP3 וגם בפורמט MP4 ישירות למכשיר שלכם – בין אם זה המחשב או הפלאפון שלכם.
הורדת שירים כבר לא קשה כמו שחשבנו, באמצעות המדריך כיצד להוריד שירים מיוטיוב, תוכלו להוריד שירים באמצעות שיטה חדשנית בקלות ובמהירות.
אז למה אתם מחכים ?

איך מורידים שירים לפלאפון ?

איך מורידים שירים למחשב ?

חלק ראשון - בחירת הסרטון או השיר הרצוי להורדה

בשלב זה אתם תבחרו את את הסרטון / שיר / קליפ / וידאו שנמצא ביוטיוב. הקלידו בחיפוש את שם השיר ותבחרו את הסרטון הרצוי להורדה.
ניתן לחפש את השירים ביוטיוב דרך אתר זה בעמוד הראשי בתיבת החיפוש, או לחלופין באתר יוטיוב עצמו.
חשוב להדגיש שבמידה ואתם מחפשים את השיר או הקליפ הרצוי דרך האתר שלנו, לאחר שלחצתם על השיר הרצוי, תעברו ישר לעמוד ההורדה שמפורט עליו בחלק השלישי במדריך זה.
במידה ובחרתם לחפש את השיר דרך אתר יוטיוב עצמו, המשיכו בקריאתכם לחלק השני והשלישי.
בחירת שיר להורדה

חלק שני - מעבר אל עמוד ההורדה

לאחר שבחרתם את הסרטון או השיר הרצוי להורדה מיוטיוב, תעלו למעלה אל שורת הכתובת, תמחקו את כל מה שכתוב לפני המילה יוטיוב ותוסיפו את רצף האותיות d4 במקום, כפי שמתואר בתמונה הבאה: מעבר אל דף ההורדה

חלק שלישי - הורדת שירים או סרטונים

לאחר ששיניתם את הכתובת ועברתם לאתר, כל מה שתצטרכו לעשות עכשיו זה לגלגל למטה אל תחתית העמוד, ולבחור את סוג הקובץ אותו אתם רוצים להוריד.
לאחר שתלחצו על כפתור ההורדה ( Download ), השיר יורד בהצלחה אליכם.
במידה ואתם מורידים דרך המחשב, השיר ירד למקום שתבחרו, במידה ואתם מורידים דרך הסמארטפון, השיר ירד לאפליקציית המוזיקה, במקרה של סרטון - לאפליקציית הוידאו.

מעוניינים לדעת עוד על הורדת שירים מיוטיוב ? רוצים לדעת למה כדאי להוריד שירים מיוטיוב ?